Infolinia: + 48 512 226 481

fb icon yt icon
pl en

O nas

 

E - ekonomicznie
K - kompleksowo
O - odpowiedzialnie
KARPATY – Austria, Czechy, Polska, Słowacja, Rumunia, Ukraina, Węgry


Biuro podróży Grupa „Eko - Karpaty” powstało w 2004 roku po podpisaniu programu współpracy pomiędzy trzema firmami zajmującymi się turystyką na  rynku polskim i ukraińskim.


Przyświeca nam 1 cel - wycieczki w Bieszczady i najlepsza turystyka Karpat. Organizujemy wypoczynek oraz turystykę na najlepszym poziomie. Także wycieczki na Węgry do Lwowa, Słowacji, Czech i  dokądkolwiek w Karpaty to nasza specjalność! Koordynujemy atrakcje turystyczne Bieszczad w obszarze całego regionu Karpat. Noclegi, agroturystyka, domki, pensjonaty, ciekawe imprezy, dzika przyroda, zagmatwana historia regionu, ciekawi ludzie... i można by tak długo wymieniać, to wszystko oferują Bieszczady na dzień dzisiejszy. Naszym celem jest organizacja i koordynacja znanych nam atrakcji, turystyki i innych form aktywnego wypoczynku w Bieszczadach w formie pieszych rajdów turystycznych, atrakcyjnego raftingu, rajdów  rowerowych, zlotów miłośników samochodów terenowych, zwiedzania jaskiń, obsługi rezerwacji biletów na bieszczadzką kolejkę leśną i wiele, wiele innych bieszczadzkich atrakcji. Pensjonaty, agroturystyka, domki noclegowe Bieszczad także są nam dobrze znane - aktywnie współpracujemy z tymi segmentami branży turystycznej w Bieszczadach. A dobrze się na tym znamy. Dobra turystyka i organizacja niezapomnianych wycieczek to nasz zawód; ponadto jesteśmy stąd!

 

Naszą pracę rozpoczęliśmy w październiku 2004 roku w głównej siedzibie firmy - w Ustjanowej Górnej pod numerem 48 (3 km od Ustrzyk Dolnych). Od samego początku naszą współpracę w zakresie wycieczek na Ukrainę oparliśmy na naszym głównym partnerze - Biurze Podróży „TRIDENT” Lwów oraz polskich przewodnikach zamieszkujących w miejscach, do których organizujemy wycieczki.
W okresie minionych lat podejmujemy wiele prób i inicjatyw zmierzających do rozwoju naszej firmy i umacniania jej na rynku:
2005 rok otwarcie fili  biura w Krośnie,
2006 rok otwarcie salonu sprzedaży w Ustrzykach Dolnych,
2012 rok otwarcie biura w Krakowie.
Umacniając swą pozycję w regionie Bieszczadów uruchomiliśmy sezonowe punkty informacji i sprzedaży usług turystycznych:
2010 rok w Solinie,
2011 rok w Cisnej,
2012 rok w Wetlinie.
W 2012 roku jako pierwsza firma na terenie województwa Podkarpackiego dbając o profesjonalną obsługę klienta wdrożyliśmy system rezerwacji usług turystycznych ''BODZIO-X'' dostępny w recepcjach najlepszych hoteli w regionie. 
16 kwietnia 2013 roku oficjalnie wystartowała w sieci nasza nowa strona internetowa, na której Państwo obecnie jesteście.
W nadchodzącym czasie rozwijać będziemy dział wypraw Karpackich w których dla nikogo nie zabraknie dobrych produktów turystycznych, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Pracujemy również nad wdrożeniem w dziesiątą rocznicę powstania biura, systemu lojalnościowego dla stałych klientów. 
Naszym oczkiem w głowie jest organizacja wycieczek do Lwowa. Podczas pobytów indywidualnych oraz wyjazdów grupowych, czuwamy nad realizacją programu poprzez pracę naszych pilotów , przewodników i rezydentów. Nie zapominamy również o promocji naszego pięknego regionu jakim są Bieszczady, które dla nas są naszą małą Ojczyzną a dla Państwa w połączeniu z wycieczką do Lwowa, Kamieńca Podolskiego, Miszkolca czy sąsiedzkiej Słowacji miejscem fantastycznego spotkania z naturą, kulturą pogranicza oraz architekturą.

Firma zatrudnia młodych i energicznych pracowników, którzy wybiorą Państwu najlepszą ofertę, dostosowaną do warunków finansowych i zainteresowań. 
Oprócz turystyki indywidualnej realizujemy duże projekty związane z promocją regionu i obsługą gości z zagranicy. Dotychczas zorganizowaliśmy takie przedsięwzięcia jak:
-objazdy studyjne po województwie podkarpackim dla niemieckich, holenderskich i angielskich dziennikarzy,
-wizyty partnerskie dla mołdawskich i ukraińskich touroperatorów i przedsiębiorców - konferencje dla samorządów i stowarzyszeń woj. podkarpackiego, Polskiej Organizacji Turystycznej,
-zagraniczne wyjazdy firmowe między innymi na Bornholm, Litwę, Ukrainę, -imprezy integracyjne na terenie całego kraju.Podróżując z nami będziecie mieli szansę przeżycia niezapomnianych wrażeń w doborowym towarzystwie i z fachową obsługą.
Zachęcamy do odwiedzenia strony kontakt i naszej galerii.
Bądźcie Państwo z nami, bo my jesteśmy dla Was. 
Wszystkim, którzy w minionym okresie uczestniczyli w naszych wycieczkach, składamy gorące podziękowania, a tych którzy nas nie znają zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z nami nie można się nudzić.


Z turystycznym pozdrowieniem


Aldona Opach
Prezes Zarządu