Infolinia: + 48 512 226 481

fb icon yt icon
pl en

Delfinarium w Truskawcu

podstawowe informacje

Kierunek wyjazdu: TRUSKAWIEC, UKRAINA

Czas trwania: 1 dzień

Transport: BUS/AUTOKAR

Wyżywienie: OBIAD WE WŁASNYM ZAKRESIE

:
:
:

Cena:

Program:

Program:

 

Odwiedzimy trzy galicyjskie perełki: Sambor, Drohobycz i Truskawiec oraz weźmiemy udział w pokazie delfinów i uchatek w roli głównej.

W programie między innymi:

Sambor – kresowe miasteczko z zabytkowym ratuszem, cerkiew z cudownym obrazem Matki Boskiej Samborskiej i relikwiami św. Walentego, kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, Starówka.

Drohobycz – wielokulturowe miasteczko związane z życiem i twórczością Bruno Szulca oraz fabryką soli. Fara św. Bartłomieja, drewniana cerkiew św. Jura wpisana na listę UNESCO, dzielnica willowa, plac ratuszowy.

Truskawiec – słynne uzdrowisko, podczas spaceru zobaczymy park zdrojowy i pijalnie wód typu „Naftusia” oraz weźmiemy udział w niezwykłym pokazie w delfinarium „OSKAR. Delfiny i foki będą cieszyć nas swoim występem, wciągać do wspólnej zabawy a najbardziej odważnie osoby będą miały możliwość popływać z delfinami pod czujnym okiem instruktora.

W Samborze i Truskawcu będzie czas wolny na zakup pamiątek.

Obiad w czasie wolnym w Truskawcu przed wizytą w delfinarium.

 

Cena zawiera:

– usługę pilota / przewodnika
– transport w klimatyzowanym busie/autokarze
– opłaty graniczne
– ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie zawiera:

– obiadu (we własnym zakresie)
– wejścia do Delfinarium "Oskar" na pokaz
– pływania z delfinami + zdjęcie

Waluta: ukraińskie hrywny
Granica: Krościenko
Dokumenty: Paszport z datą ważności na minimum czasu trwania wycieczki
Czas trwania: 12 godz.
Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwwiatrowej, parasola, czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.
Waluta: Ukraińskie Hrywny
Granica: Krościenko
Dokumenty: Paszport z datą ważności na minimum czasu trwania wycieczki
Czas trwania: 12 godz.
Pogoda: Wycieczka o długim czasie trwania, dlatego w razie nagłej zmiany pogody zachęcamy do zabrania ze sobą kurtki przeciwwiatrowej, parasola, czapki z daszkiem chroniącej przed słońcem.

Uwagi:

Uwagi:

Ukraina to gościnny kraj i stosunkowo bezpieczny, jednakże należy trzymać się pewnych zasad: przede wszystkim schować głęboko paszport (kieszenie z tyłu spodni absolutnie nie wchodzą w grę), a nawet wziąć ze sobą kopię ksero, nie afiszować się z grubym portfelem i bardzo drogim sprzętem fotograficznym. Z wieloma mieszkańcami np. w sklepie dogadamy się szybciej po polsku niż rosyjsku.

Odległość z Ustrzyk Dolnych do Truskawca to około 100 km.

Podczas wycieczki, po przekroczeniu granicy zatrzymamy się na wymianę waluty (najlepiej złotówek) na ukraińskie hrywny.

Przewidywany czas wolny w centrum miasta to około 1 godzina (zachęcamy wtedy do zakupienia oryginalnych pamiątek na pobliskim bazarze wyrobów rękodzielniczych). Po przekroczeniu granicy zmienia się czas – wskazówki zegara przesuwamy o 1 godzinę do przodu.

Uwaga! Realizacja wycieczki przy minimalnej liczbie klientów - 15 osób.

Ze względu na różnorodność grup, program zwiedzania Lwowa, jest "RAMOWY" i może być na bieżąco korygowany przez Przewodnika dla Państwa komfortu.

Cena biletu uzależniona jest od strefy i wynosi:

– bilet normalny – od 120,00 zł/os.
– bilet dla młodzieży do 12 lat – od 115,00 zł/os.
– bilet Karta Dużej Rodziny – od 102,00 zł /os. (posiadacz Karty obowiązany jest do jej okazania pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu).

UWAGA! NIEZBĘDNY WAŻNY PASZPORT

Dla grup zorganizowanych organizujemy wycieczkę w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.

Jesteśmy w stanie zorganizować dojazd na nasze wycieczki z każdej innej miejscowości w Bieszczadach za dodatkową opłatą w zależności od liczby osób i kilometrów.

OPŁATĘ za wycieczkę można dokonać w naszym biurze w Ustrzykach Dolnych oraz naszych  punktach sprzedaży, zakupić online na stronie www.recepcjabieszczady.pl, a także w dniu wyjazdu w autokarze u pilota gotówką.


Chęć otrzymania FAKTURY należy zgłosić do Biura najpóźniej dzień przed wycieczką.


Galeria: