Infolinia: + 48 512 226 481

fb icon yt icon
pl en
  • Bieszczadzkie morze ...

Wokół Bieszczadzkich Jezior

podstawowe informacje

Kierunek wyjazdu: BIESZCZADY, POLSKA

Czas trwania: 1 dzień

Transport: BUS

Wyżywienie: BRAK

:
:
:

Cena:

Program:

Wycieczka dedykowana dla osób, które przyjechały w Bieszczady aby je lepiej poznać i nie koniecznie interesują ich wyjazdy zagraniczne czy też całodzienne spędzanie czasu w autokarze. Nasza wycieczka jest krótka, lecz bardzo interesująca.

Zaczniemy od spotkania na środku Korony Zapory w Solinie gdzie dowiecie się Państwo od przewodnika wielu interesujących informacji na temat budowy największego sztucznego zbiornika wody w Polsce oraz elektrowni wodnej. Następnie przejedziemy busem w kierunku Zapory w Myczkowcach po drodze podziwiając piękne widoki na Rezerwat Koziniec i prawy brzeg Jeziora Myczkowckiego. Tutaj przejdziemy zaporą i pieszo udamy się stromym podejściem do Cudownego Źródełka w Zwierzyniu. Według legendy, spisanej przez Oskara Kolberga, w zamierzchłych czasach w Zwierzyniu chciano wybudować cerkiew. Wysiłki ludzkie zniweczyła jednak tajemnicza siła – kamienie na budowę przywożone w dzień, w dziwny sposób w nocy znikały.

Następnie przejedziemy do pierwszego prywatnego Browaru w Bieszczadach gdzie podegustujemy regionalne piwa i będzie możliwość ich zakupu.

W drodze powrotnej przez Orelec zatrzymamy się na pamiątkowe zdjęcie z Bieszczadzkim Tołhajem. Z Orelca wrócimy do Soliny i tu zakończymy wycieczkę z nadzieją na kolejne spotkania w Bieszczadach z przewodnikiem naszego Biura.

Cena zawiera:
- usł. przewodnika,
- degustację piw w Browarze,
- transport,
- ubezpieczenie NNW.
Czas trwania: 4 godziny

Uwagi:

Zniżki dla dzieci/młodzieży do 18 lat - 55 zł/os.

Galeria: