Infolinia: + 48 512 226 481

fb icon yt icon
pl en

Zarabiaj z Eko-Karpaty

Szanowni Państwo

Jeśli są Państwo właścicielami lub menagerami hoteli, restauracji i agroturystyk na terenie Bieszczad zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy. Jako biuro podróży prowadzimy sprzedaż wycieczek oraz biletów na atrakcje turystyczne poprzez system sprzedaży on-line. Działamy na tym systemie od 2013 roku i nieustannie powiększamy bazę partnerów. Naszym celem jest dotarcie do każdego turysty, niezależnie od tego, w jakim miejscu obecnie się znajduje. Rozpowszechnienie systemu na terenie całych Bieszczad pozwoli zaciekawić turystę urokliwym regionem pełnym atrakcji, co może wpłynąć na jego dłuższy pobyt lub powrót w najbliższych latach. Korzyść odnoszona jest obustronnie: dla nas jest to dotarcie do turysty, dla którego tworzymy oferty i realizujemy wycieczki, a dla Państwa możliwość zarobku.

Zasady współpracy: Po odbyciu szkolenia i podpisaniu umowy, dostają Państwo dostęp do systemu sprzedaży i za każdą sfinalizowaną wycieczkę dostają Państwo od nas prowizję.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o wsyłanie wiadomości na adres biuro@eko-karpaty.com i wpisanie w tytule: „Zarabiaj z EKO-Karpaty, współpraca”. Po otrzymaniu maila, skontaktujemy się z Państwem, omówimy szczegóły, umówimy się na termin szkolenia z zakresu prowadzonych przez nas usług i po Państwa akceptacji - podpiszemy umowę.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: 512 226 480, 13 461 10 09